Writings of my life

# Relationship (?) gesta, ticho.

29. září 2015 v 17:13 | chantelle
Tak jo, nebudu si tady rozhodně hrát na žádnou Carrie Bradshaw, ale rozhodně by se tady pár jejich výroků hodilo.

Je zvláštní, že mě napadlo tohle téma a hned jsem o něm chtěla napsat článek, jelikož poslední dobou opravdu nejsem velikým zastáncem vztahů (co si budeme povídat, vybírám se vždy nesprávně), ale třeba z toho vykouzlím něco zajímavého.

# Přijímáme lásku, o které si myslíme, že si ji zasloužíme

26. srpna 2015 v 22:59 | chantelle
MÍT RÁD VS. MILOVAT

We accept the love we think we deserve.
- Stephen Chbosky; The Perks of Being Wallflower

Tohle téma se mi hodně zalíbilo, protože je to otázka, kterou jsem nedávno celkem rozebírala. Šlo o malou životní zkušenost, pokud se to tak dá říct, ale netřeba ji rozebírat.

Jsem fascinována lidmi, kteří nevidí rozdíl mezi mít rád a milovat. Je spousta druhů lásky, i slovo rád se dá říct spouta dalšími způsoby. Zalíbení, poblouznění, zamilovanost, ...

Všimla jsem si, že spousta lidí v citových záležitostech dost přehání. Buď je to tak, nebo jsem já hodně citově zaostalá, ale myslím, že to bude spíš ta pvní možnost.

ich bin da..

20. srpna 2015 v 21:49 | chantelle
Ich bin da, wenn du willst
Schau dich um
Dann siehst du mich
Ganz egal, wo du bist
Wenn du nach mir greifst
Dann halt ich dich

City jsou něco, co ze sebe člověk nemůže jen tak jednoduše smazat, co nemůže jen tak utnout a říct: dost!
Ať už je to jakýkoliv druh citu, který v sobě chováme k jisté osobě, či osobám, ani po letech tak úplně nevymizí. Je to něco, co bychom měli v sobě uchovávat. Proč měnit lásku v nenávist? Za láskou se skrýva mnohem více pěkných vzpomínek, kterým se můžeme vracet po osamělých nostalgických večerech, jakobychom sledovali starý černobýlý film.

#20. 7.8. 2015 - řetězák

7. srpna 2015 v 0:34 | chantelle
Myslím, že už jsem se z takových věcí v pubertě na facebooku dostala, ale tohle mi přišlo celkem ajímavé a možná i vtipné. Tak jsem si to chtěla ozkoušet. :)


Má to fungovat asi takhle, při každé otázce spustím náhodné přehrávání hudby a tá písnička bude odpovědí na otázku.
Let's do it.

#18. - 23.6.2015 >> tokio hotel a tygří mlíko

23. června 2015 v 23:57 | chantelle
TOKIO HOTEL & TYGŘÍ MLÍKO


Tygří mlíko? Zní to trochu divně, chápu, ale je to název knížky, do které jsem se krásně začetla.
.... Děj se odehrává v Německu na sídlišti, kde žije spousta menšin mezi které patří i přátelé hlavních hrdinek. Jde o dvě slečny studující na základní škole. Džamila a Nina si chodívají "nacvičit" sex na Kurfürsten Strasse, pijí tygří mlíko (namíchaný alkohol se školním mlíkem) a užívají život. Džamile končí německé občanství a na jejich sídlišti i v jejich osobním životě se děje plno nových věcí, od opíjení se, sbližení se s kluky až po vraždu.

taková menší vypovídačka.

26. února 2015 v 23:59 | chantelle
Tak jsem splnila dvě úkoly jednoduchým činem.
Úkol do školy (vytvoření blogového designu) - splněno.
Dopřát mému blogu nový outfit - splněno.

Nenadepsala jsem článek ako obvykle, prostě jsem se možná
jen chtěla trošku vypovídat.
Vlastně jsem poslední týden, co jsem doma - jarní prázdniny -
měla hodně nostalgickou náladu. Pouštění starých hitovek,
které mi připomněly dobré i zlé, prohlížení starých fotek a
promítání starých vzpomínek.
Nebylo zase tak nejhůř.

-

Prohlížela jsem si staré články, něco bylo smutného, něco na zamyšlení.
Hodně věcí přišlo a hodně toho taky přešlo. Lidé z mého života odešli, ale víc jich přišlo a doufám, že odejít nemají v plánu. :)

-

Když jsem s tím blogem začínala, byla jsem naivní šstnástiletá holka, co odsuzovala svě za rány, které uštědřil její maličkosti. Zasněná s vysněnou budoucností, které věřila. Extravagantní a trochu zahleděná do sebe. Vyčesané vlasy, výrazný makeup a napuchlý ret od nového piercingu. Hah, celkem roztomilé. Užívala jsem si koncertů, alkoholu, nových zážitků a volnosti, taky přátel. Pozdeji slepě zamilovaná a otočená k světu zády.

Změnilo se toho moc?

#17 - 7.12.2014

7. prosince 2014 v 18:30 | chantelle
Blíží se Vánoce a to je pro mě dost nostalgické období už nějaký ten rok.
Pokaždé si vzpomenu na pár let zpátky, svůj první blog a první povídky, noci až do rána strávené za počítačem na - ano - icq. Říkejte si co chcete, něco na tom bylo a nebýt té doby, dalších pár let by se odvíjelo zcela jinak, tím si jsem jistá.

...

Tak si říkám, jak rychle u nás nasněžilo, tak to bylo zase pryč. Dva dny jsem se kvůli povětrnostním podmínkám nemohla dostat do školy a zbytek jsem proležela nemocná. Aspoň jsem se poučila, že i když alkohol zahřívá a jsem schopná chodit jen v tílku po mrazu, stejně budu nemocná. Chyba byla, že se to hned v pátek opakovalo.

Ale upřímně mi chybí ty zasněžené zimy, chybí mi sníh.

Pamatuju si na ty večery strávené venku, sněžilo, svítili světla a kolem byl sníh. Jak jsem chodila do školy za světla pouličních lamp a pod vrstvou sněhu nešel vidět ani chodník, ani vedle silnice. To, že vydržel sníh dva dny tak nějak...nestačí.

Co je ale pozitivní, s kafem a knížkou si do postele můžu zalést za jakéhokoliv počasí. :)

#16 - 29.10.2014

29. října 2014 v 18:49 | chantelle
Tak se dívám, že bych si měla trochu změnit design. Vlastně píšu hlavně proto, že mi došel e-mail, kde mě varovali ohledně zrušení mého blogu, tedy...mohl by být údajně zrušen - díky mé nečinnosti. hah, no.

#15 - 8.5. 2014

8. května 2014 v 13:21 | chantelle.
Nějak mě to po dlouhé době chytlo a prostě jsem musela něco začít psát, i když jen sem a jenom pár obyčejných keců - jako vždy. Ale když (to) člověk potřebuje... :)

*já vím, velice kvalitní fotka ze sestřiné webcamery. hah.

Přemýšlela jsem, že bych se zase tomu velice "blogování" začala věnovat, Winky dokonce už přišla s tím, že natočíme další challenge. Vidím, že ten druhý tady ani vůbec není, ale je na našem YT - hier. Je tam (zatím) jen jedno video, takže není problém. Kdyby se někdo chtěl ještě podívat na to se skořicí - hier. (upřímně jsemse teď trochu zasmála, když jsem to viděla) Nebo jak si velice pichám septum - hier. To je zatím vše, nemám nějak nápady sama na videa, ale kdyby někdo nějaký dostal, co bych mohla udělat - komenty. :) A upřímně... to s tím picháním septumu je asi nejlepší, protože jak to sleduju, bolestně jsem si uvědomila, že mi ta blond vůbec neslušela :D shit.

#14 - 29.8. 2013

29. srpna 2013 v 16:18 | chantelle.

Upřímně...vždycky jsem si myslela, že rozchody nejsou tak strašné, možná proto, že jsem nikdy neměla vztah, který trval moc dlouho. Až teď jsem přišla na to, jak těžké to může být, bohužel...
 
 

Reklama