ich bin da..

20. srpna 2015 v 21:49 | chantelle |  Writings of my life
Ich bin da, wenn du willst
Schau dich um
Dann siehst du mich
Ganz egal, wo du bist
Wenn du nach mir greifst
Dann halt ich dich

City jsou něco, co ze sebe člověk nemůže jen tak jednoduše smazat, co nemůže jen tak utnout a říct: dost!
Ať už je to jakýkoliv druh citu, který v sobě chováme k jisté osobě, či osobám, ani po letech tak úplně nevymizí. Je to něco, co bychom měli v sobě uchovávat. Proč měnit lásku v nenávist? Za láskou se skrýva mnohem více pěkných vzpomínek, kterým se můžeme vracet po osamělých nostalgických večerech, jakobychom sledovali starý černobýlý film.Ich will nicht störn und ich will
Auch nicht zu lange bleiben
Ich bin nur hier, um dir zu sagen
Du bist nicht alleine
Ich bin an deiner seite

Proč chovat zášť k lidem, které jsme milovali? K našim nejbližším? K rodině
Myslím, že přátelství je jako něco, jako slib při vstupu do svazku manželského - v dobrém i zlém. A jako i většina manželství, tak i přátelství selžou v tom zlém. Takhle testujeme naše přátelství? Postupně trháme šechny provázky, všechny pouta mezi námi, až dokud uprostřed nezůstane jenom prázdno, černá tma, která už se nedá naplnit správně jako na začátku. Všechny provázky jdou splést zase dohromady, ale už nikdy nebudou nepoškozené. Láska už nebude tou láskou a důvěra už nebude tou důvěrou.

...

Asi je to pár slov určených za určitým cílem určitým lidem. Nevím, jestli si to kdy přečtou, je to jen takový výkřik do tmy, do prázdna. Není moc slov, které bych chtěla dodat, snad jenom, že volím trefně myšlené úryvky oblíbených songů.

Pokud člověk miluje, vždy tady bude pro toho druhého. I když v dobrém a ve zlém se stalo osudným a přetrhané provázky nás nechali vzdálit se od sebe na míle daleko. Vždycky.

Lass uns hinter dir und mir
Versuch nicht zu verstehen
Warum es nicht mehr geht
Geh
...
* metafora s provázky je opravdu trochu použita z papírových měst, jen v jiném smyslu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama