#16 - 29.10.2014

29. října 2014 v 18:49 | chantelle |  Writings of my life
Tak se dívám, že bych si měla trochu změnit design. Vlastně píšu hlavně proto, že mi došel e-mail, kde mě varovali ohledně zrušení mého blogu, tedy...mohl by být údajně zrušen - díky mé nečinnosti. hah, no.Už sama nevím, o čem psát.

Ze strany písařky jsem se dostala na druhou stranu, na stranu čtenáře.
Tudíž - už nepíšu o svém životě a o fiktivních životech druhých, ale naslouchám a snažím se porozumět životům jiných.
na druhou stranu, napadl mě před pár dny nápad na další vlastní povídku, jen nevím, jestli bych se do psaní měla ještě zase po té době dávat. Nějak vycházím ze cviku, řekla bych.

...

15.10. - 19.10. !! - Návštěva Paříže !

Jako v jiném světe.
Od krmení holubů (!!!) , hlasitého hodnocení kluků, kondomů starfuck nebo pití na hotelu, všechno hodnotím jako perfektní výlet. Nechtělo se mi vůbec odjíždět, Paříž je jak krásná, zajímavá tak hodně přitažlivá (ano, hlavně co se týče zdejších kluků; mám pocit, jako by se všichni hezcí kluci schovali do Paříže).

Kdyby to bylo možné, nevrátila bych se. Upřímně.

...

We accept the love We think We deserve.

...

- Nad tímhle 'citátem' z 'The Perks of being a Wallflower" se od dočtení často pozastavuju.
Nechci tady nějak vykládat své myšlenky, ale je to věc na zamyšlení. Je pravda, že si často vybíráme špatně, hodně často někoho, od koho se nám zmiňované lásky ani nedostane. Jsem si jistá, že kdybych to přenesla do svého života, tenhle citát, mnohdy příjdu na to, kde dělám chybu - což by se mi často hodilo dřív než zrovna dnes.

Pokud ale zrovna v přítomnosti přijímám lásku, kterou si myslím, že si zasloužím, tak se ke mně ta myšlenka ještě nedostala. A to nemluvím o lásce jako takové, ale spíše o lásce svých kamarádek - to proto, že od nich se mi dostává zrovna poslední měsíce tolik lásky, které už dlouho ne pokud vůbec. Jsem za ně hodně vděčná, trvalo mi celých (Ano, dá se říct dokonce přesně celých) osmnáct let, než jsem našla někoho, komu můžu plně důvěřovat a kdo mě nesklame, ani nepodrazí. Takovou důvěru, jako teď jsem snad neměla v nikom.

Ale dost o citoých věcech...

... 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sdf sdf | 29. října 2014 v 22:38 | Reagovat

Je mi hlupe zeptat se na fb nebo někde jinde, ale zajímalo by mě, kolik máš vlastně už tetování a co které znamená?:-))

2 chantelle-grimm chantelle-grimm | Web | 30. října 2014 v 16:52 | Reagovat

[1]: Pod záhlavím mám odkaz na fb. :)
Jinak tetování mám...zatím 4, chystám se na páté a to pro mě bude mít mocmdobrý význam, i když by se to nejspíš ostatním nezdálo. :) každé pro mě něco znamená (krom jednoho, které je prostěnjenom...boží :D), ale tady v komentářích to moc rozebírat nechci. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama