#15 - 8.5. 2014

8. května 2014 v 13:21 | chantelle. |  Writings of my life
Nějak mě to po dlouhé době chytlo a prostě jsem musela něco začít psát, i když jen sem a jenom pár obyčejných keců - jako vždy. Ale když (to) člověk potřebuje... :)

*já vím, velice kvalitní fotka ze sestřiné webcamery. hah.

Přemýšlela jsem, že bych se zase tomu velice "blogování" začala věnovat, Winky dokonce už přišla s tím, že natočíme další challenge. Vidím, že ten druhý tady ani vůbec není, ale je na našem YT - hier. Je tam (zatím) jen jedno video, takže není problém. Kdyby se někdo chtěl ještě podívat na to se skořicí - hier. (upřímně jsemse teď trochu zasmála, když jsem to viděla) Nebo jak si velice pichám septum - hier. To je zatím vše, nemám nějak nápady sama na videa, ale kdyby někdo nějaký dostal, co bych mohla udělat - komenty. :) A upřímně... to s tím picháním septumu je asi nejlepší, protože jak to sleduju, bolestně jsem si uvědomila, že mi ta blond vůbec neslušela :D shit.Poslední dobou jsem se nějak zamilovala do čtení. Teda vlastně jsem se zamilovala do dvou knížek - Interview s upírem a upír Lestat. <3 a upřímně...zamilovala jsem se do Lestata s Armandem. Lidi by mě neměli nechávat brát do ruky podobné knížky, jsem z toho úplně hotová. ^^ Taky se mi líbí Obraz Doriana Graye, ale jak teď mám takové špatné období, nemám moc na to, abych četla, bohužel. :)

Doufala jsem, že si užiju letošní prázdniny. Znáte to, koncerty a podobné akce, ale... nakonec není s kým a ani nebude čas. Rozhodla jsem se věnovat svůj volný čas o prázdninách práci. Táta mi řekl, že jsou "pako", když si chci ty peníze pak schovat do budoucna, prej bude stejně za chvíli konec světa. Upřímně, nejakou tu apokalypsu čekám už pár let :D ale mám důvod, proč ty peníze schovávám, pokud mi to za pár let vyjde, tak toho litovat nebudu :))

Co tak dál..


Tak k závěru, byla bych celkem ráda, pokud byste teda nějaké video chtěli, abyste mi napsali jaké například, možná bych to i provedla. :)
Jinak případné otázky - hier.
papa.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama