#5 - 17.12. 2012

17. prosince 2012 v 17:28 | chantelle. |  Writings of my life
Tumblr_meosy2p5wu1r5fma6o1_500_large

Jak je asi nejlepší způsob říct "Nechci s tebou teď být,". Jo, zrovna teď nad tím musím přemýšlet, protože ten, jaký použila nejmenovaná osoba asi nebyl moc správný. Co si o tom taky myslet, když někoho holka pozve ke spoluačce na pokoj a půl hodince si usmyslí, že ten někdo je tam už přebytečný, tak ho vyhodí a jde si se spolužačkou raděj nakupovat. :)

Myslím že takové věci jsou říct i normálně a myslím, trošku slušněj, ne?

Ale což, naučila jsem se už někdy na základce, že hold se slabšíma můžou ostatní zacházet tak, jak sami chtějí, nebo jak se jim to hodí. A určitě nejsem jediný člověk, který něco podobného bohužel poznal. Ne, že by to byylo zrovna příjemný.

Ale není to jediná věc, která mi teď vrtá hlavou. Přemýšlím, Jak přežít konec světa? a vím, že je to blbost, protože na to nevěřím. Ale zdálo se to jako dobrý nápad na pozvání Agnesky, aby jsme konečně natočily nějaký to video, které mám už pěkně dlouho v plánu. :)


Taky bych asi každou chvíli měla dodělat a nastavit konečně nový - pořádný - design. moc jsem si s tím zase nedala práce, ale alespoň je to něco lepšího než do teď.) Jak se taky poslední dobou píše... Dobrý design je základem úspěšného blogu. Ne, že bych o to nějak moc stála, ale určitě z toho blogu budu mít leší pocit, když bude dobře vypadat. :)

ufff... Nebudu to tady moc okecávat.

15460_10151393227831204_1433605574_n_large

Snad jenom... Jestli se pondělka nedočkáme je fakt smutný, že musím prožít poslední den svého života s tím náhradním mobilem, se kterým přeežívám. Kéž by to počkalo aspoň do pondělka. :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama